Dzień dobry

  Nazywam się Dorota Ciołkowska jestem właścicielką Studia Tańca Alibi. Chciałabym zaprosić Państwa placówkę do współpracy w naszym tanecznym projekcie „Roztańczone przedszkole”. Prowadzimy zajęcia na terenie przedszkoli by już od najmłodszych lat rozwijać pasję do tańca u dzieci. Na koniec roku przedszkola, które z nami współpracowały, otrzymują statuetkę roztańczonego przedszkola a nasi kursanci otrzymują medal – super tancerza. Nasze zajęcia to świetny początek drogi by rozgrzać dziecięce serduszka i rozbudzić u dzieci miłość do tańca i ruchu. Z nami każdy przedszkolak pokocha taniec.

  Ostatnie lata pokazują, że zarówno Rodzice jak i dzieci zachwyceni są możliwością nauki tańca w przedszkolach. Dzieciaki uwielbiają nasze zajęcia a rodzicom odpowiada ich niska cena oraz możliwość rozwoju dziecka bez dodatkowego dowożenia ich pociech do studia tańca.

Jeżeli chcielibyście Państwo, aby Wasze Przedszkole uczestniczyło w tego typu zajęciach prosimy o kontakt. Chętnie poprowadzimy darmowe zajęcia pokazowe w Państwa placówce.

 

Szczegółowe informacje o zajęciach u organizatora:

Dorota Ciołkowska pod numerem tel. 504 927 481

Recepcja tel.791 345 823 po godz.16.00

Oferta zajęć - SUPERHERO DANCE

Mix taneczny – mieszanka tanecznych stylów – dzieci w wieku od 3 do 6 lat

Nie ma tu ograniczenia do jednego stylu, jest różnorodność technik dzięki, którym dziecko ma możliwość wyboru tej jednej ulubionej, którą w przyszłości będzie rozwijać i doskonalić.

 Na tych zajęciach dzieci nauczą się nie tylko tańczyć, ale również rozwiną takie cechy i predyspozycje jak np. pewność siebie, odwaga, pozytywne myślenie o sobie i innych. Ponadto nauczą się jak być super bohaterem XXI wieku. Na tych zajęciach każde dziecko dowie się jaka jest jego ukryta siła. Naszym celem jest motywowanie dzieci do działania. Uczymy systematyczności, wytrwałości i pokazujemy jak dojść małymi krokami do wielkiego sukcesu.

 

Ćwiczenia czynią mistrza – to hasło wielokrotnie powtarzamy na naszych zajęciach

Na mixie tanecznym nasi tancerze nazywają się „Supermocni” gdyż każdy z nich ma swoją super moc. Odkrywamy ją właśnie na tych zajęciach. Odkryjmy ją razem ze Studiem Tańca Alibi.

 

Nasze hasło na powitanie brzmi:

„Supermocni to brygada, która wszystkie serca skrada. Skacze sobie i wariuje w rytmie tańca podryguje. Super moce każdy ma. Masz je Ty i mam je ja. Znaleźć tylko trzeba je tu w Alibi uda się"

 

 Uczymy w oparciu o autorskie programy i korzystamy z wieloletniego doświadczenia. Zajęcia ze Studiem Tańca Alibi to wesoła taneczna podróż.


  Najważniejsze na naszych zajęciach są:

1. Zabawa – naszym celem jest wprowadzić dzieci w odpowiedni stan, zapewnić im odpowiednie warunki, by mogły najefektowniej przyswajać nowe umiejętności i wiedzę.

Nasze hasło przewodnie: „Bawimy ucząc–uczymy bawiąc."

Zabawę trzeba traktować poważnie, bo nie istnieje lepsza metoda, żeby się uczyć

                                                                                                                                Andre Stern

Zabawa to bardzo ważny element w życiu każdego dziecka, dlatego jest ona zawarta w każdej naszej lekcji

 

2. Rozwój osobisty dziecka skupia się wokół tzw. motywacji wewnętrznej.

Motywacja wewnętrzna – czyli chęć podejmowania czynności z własnej, nieprzymuszonej woli. Ta motywacja nie wymaga dyscyplinowania i napominania. Sprawia, że dziecko podejmuje aktywności ponieważ dostrzega sens swego działania. Motywacja wewnętrzna powoduje zachowanie, którego celem nie jest osiągnięcie zewnętrznych nagród i kar. Naszym celem jest wspierać wewnętrzną motywację dziecka poprzez docenianie jego starań i chwalenie go.

 

 

3. Taniec i ruch

Taniec wspiera u dzieci rozwój fizyczno-ruchowy (poprawia koordynację, ćwiczy pamięć ruchową wzmacnia poczucie rytmu),a także poprawia się samoocena oraz inteligencja.

Na naszych zajęciach chcemy wzmocnić u Państwa dzieci takie umiejętności jak:

- pewność siebie

- odwagę

- pozytywne myślenie o sobie

- cierpliwość

- dyscyplinę

To te cechy mają wpływ na sukces i satysfakcję w dorosłym życiu.


Program zajęć:

 • Tańce nowoczesne - Disco, Hip-Hop
 • Zumba Kids
 • Tańce towarzyskie ( samba, walc angielski, cha-cha, rock & roll, twist)
 • Taniec z pomponami
 • Taniec animacyjny

 

 

Program nasz wspieramy o ćwiczenia i zabawy rytmiczne rozwijające poczucie rytmu i muzykalność u dzieci;

– ćwiczenia i zabawy z zakresu techniki ruchu;

– ćwiczenia relaksacyjne, rozluźniające i oddechowe

– zabawy taneczne do piosenek ze świata bajek

– improwizacje ruchowe

 

  Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 3 roku życia. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, która pracuje z pasją i zaangażowaniem. Nasi instruktorzy mają niezwykle skuteczne metody nauczania tańca, które są fundamentem do dalszego rozwoju dziecka w tej dziedzinie. Ponadto odpowiednim podejściem pedagogicznym, wiedzą, doświadczeniem i uśmiechem zdobywają sympatię dzieciaków. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem. Nasze hasło przewodnie: „Bawimy ucząc - uczymy bawiąc”. Nauka kroków tanecznych i choreografii przeplatana jest ćwiczeniami i zabawami ruchowymi stymulującymi rozwój dziecka. Zarażamy dzieci dobrym humorem i poczuciem rytmu, co pomoże każdemu z nich wdrożyć się w tajniki dobrej zabawy jaką jest Taniec.

 

Dlaczego warto by dzieci uczyły się tańca?

 

Dzięki zajęciom tanecznym rozwijamy aktywność fizyczną dziecka jak i szereg jego dyspozycji psychofizycznych:

 

 • koncentrację uwagi
 • spostrzegawczość
 • poczucie rytmu
 • współdziałanie w grupie
 • myślenie
 • wyższą samoocenę
 • dyscyplinę wewnętrzną
 • pokonywanie nieśmiałości

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych (20 lat)
 • proponujemy regularne zajęcia prowadzone na terenie Waszego przedszkola, od razu po podstawie programowej lub w godzinach przedpołudniowych
 • oferujemy taneczną oprawę uroczystości przedszkolnych
 • organizujemy pokazy dla rodziców
 • zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny zajęć
 • rok szkolny kończymy uroczystym pokazem zdobytych umiejętności oraz wręczeniem pamiątkowych medali dla każdego dziecka