O NAS

Studio Tańca Alibi - istnieje od 2002 roku, założone zostało przez Dorotę Ciołkowską.

 

Współpracujemy i organizujemy zajęcia taneczne w wielu ośrodkach kultury min. w Kutnowskim Domu Kultury,. Ponadto prowadzimy zajęcia w wielu szkołach i przedszkolach na terenie Kutna i okolic. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, która pracuje z pasją i zaangażowaniem. Nasze zespoły reprezentują Kutno na ogólnopolskich konfrontacjach tanecznych na, których to zdobywają różne podia i wyróżnienia. Zapewnimy wszechstronny rozwój taneczny i mnóstwo zabawy podczas treningów i poza salą treningową w postaci pikników tanecznych, warsztatów z gwiazdami You Can Dance, turniejów tanecznych, turniejów tanecznych oraz wakacyjnych obozów taneczno-jumpingowych.

 

To szkoła tańca dla każdego. Posiadamy bardzo szeroką ofertę zajęć tanecznych przeznaczonych dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

 

Dla dzieci proponujemy zajęcia z różnorodnych styli tańca takich jak: hip-hop, taniec nowoczesny, Zumbe Kids (Zumba dla dzieci), akrobatyka, jumping frog kids. Ponadto jako jedna z nielicznych szkół w Polsce prowadzimy zajęcia dla mam z dziećmi, w których dziecko może uczestniczyć razem ze swoją mamą. Do tych zajęć zaliczamy Zumbe dla mam z dziećmi, zajęcia "Mama i ja" (tańce i zabawy z mamą). W tak bogatej ofercie tanecznej, każda mama z pewnością znajdzie coś dla swojego maluszka. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 3 roku życia.

 

Dla młodzieży oferujemy zajęcia z hip-hopu i modern jazzu. Szeroką gamę zajęć tanecznych zapewniamy również kobietom począwszy od najmodniejszych obecnie zajęć Zumba fitness, Salsation  czy też Jumping Frog.

 

Nasze studio nie zapomniało również o narzeczonych i osobach dorosłych, dla których ważne są tańce w parze. Dla nich proponujemy kursy tańca użytkowego zarówno dla par jak i singli. Bogata oferta zajęć tanecznych i ruchowych oraz sposób ich prowadzenia z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

 
NASI INSTRUKTORZY

Dorota Ciołkowska z wykształcenia pedagog specjalny(Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie 2007r.),animator kultury, instruktor tańca (dyplom uzyskany po studiach dziennych – Kalisz 2001r.), instruktor Zumby, Zumby kids i kids jr, , członek ZIN, instruktor Jumpin Frog (I i II stopnia) oraz założycielka i główny instruktor Studia Tańca Alibi. 

PRACA INSTRUKTOR POSZUKIWANY!!!


INSTRUKTOR TAŃCA/FITNESS/ ZUMBY/AKROBATYKI

Miejsce pracy: Kutno i okolice Kutna oraz miejsce Twojego zamieszkania Jeśli lubisz dzieci i jesteś wielbicielem tańca, to  właśnie Ciebie szukamy!
Jeśli szukasz pracy - dołącz do naszej ekipy>>>


Opis oferty pracy: ANIMATOR ZABAW

Szukamy przebojowych, kreatywnych, pełnych pasji i zaangażowania osób, które dołączą do teamu ANIMATORÓW STUDIA TAŃCA ALIBI!

Kochasz pracę z dziećmi? Masz dobre podejście do dzieci i umiesz z nimi nawiązać świetny kontakt?

Właśnie Ciebie szukamy!