ZAJĘCIA TANECZNO-ROZWOJOWE "SUPERMOCNI" odnajdź swoje moce i rozwiń swoje skrzydła 

RODZAJE ZAJĘĆ TANECZNYCH:

PRINCESS DANCE – taniec nowoczesny z elementami baletu dla 4-6 lat

SUPERHERO DANCE – mix taneczny - mieszanka tanecznych stylów dla 4-6 latków

GANG SŁODZIAKÓW – taniec nowoczesny oraz gry i zabawy z muzyką dla 3- 5 latków

Na tych zajęciach Państwa dzieci nauczą się nie tylko tańczyć, ale również rozwiną takie cechy i predyspozycje jak np. pewność siebie, odwaga, pozytywne myślenie o sobie i innych. Ponadto nauczą się jak być super bohaterem XXI wieku. Na tych zajęciach każde dziecko dowie się jaka jest jego ukryta siła.

Zajęcia opierają się na trzech filarach:

-rozwój osobisty

-taniec

-zabawa

Uczymy w oparciu o autorskie programy i korzystamy z wieloletniego doświadczenia. Zajęcia ze Studiem Tańca Alibi to wesoła taneczna podróż. Będziemy uczyć się nie tylko układów tanecznych, również zadbamy o to aby efektywnie wykorzystać energię i potencjał dzieci. Naszym celem jest motywowanie dzieci do działania. Uczymy systematyczności, wytrwałości i pokazujemy jak dojść małymi krokami do wielkiego sukcesu.

Dlatego jeśli Państwa pociecha któregoś dnia stwierdzi , że chce być super bohaterem czy też czarodziejką i mieć magiczną moc, pomożemy im w to uwierzyć i pomożemy im coś takiego znaleźć. Ale nie „na niby”, tylko całkiem serio. Pomożemy Państwa dziecku odkryć swoją super moc. Na naszych zajęciach taneczno-rozwojowych.

Na tych zajęciach tworzymy zgraną drużynę opartą na przyjaźni i razem rozwiązując tajemnicze zagadki, przeżywamy niesamowite taneczne przygody pełne wrażeń i humoru, z których zawsze wyciągamy wartościowe wnioski. Tłumaczymy dzieciom, że trzeba mieć odwagę i serce żeby komuś pomóc, tak jak nasi super bohaterowie.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać i wykorzystać swoje super moce. Podczas pełnych energii zadań, odkryją swoje największe talenty. W wesołej i bezpiecznej atmosferze będziemy rozmawiali o tym, co jest w nas najlepsze. Zastanowimy się w jaki sposób nasze talenty mogą się przydać w codziennym życiu i jak możemy je rozwijać.

PRINCESS DANCE – taniec nowoczesny z elementami baletu

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich dziewczynek w wieku od 4 do 6 lat kochających wcielać się w bajkowe postacie takie jak księżniczki, baletnice i lalki Barbie.

Podczas zajęć przenosimy się w magiczny świat tańca i zabawy. Podczas naszych tanecznych podróży będziemy zamieniać się w różne bajkowe postacie i pobudzać wyobraźnię oraz kreatywność dziecka. Dziewczynki będą uczyć się poruszać z gracją oraz poznawać podstawowe kroki taneczne. Zajęcia wpływają pozytywnie na prawidłową postawę ciała, koordynację ruchową oraz sprawność fizyczną.


Na zajęciach obowiązuje strój księżniczki lub tiulowa spódnica.

Tiulowa spódniczka i strój księżniczki to jest to co uwielbiają małe dziewczynki. Może to tylko dziewczęca zabawa a może początek pięknego hobby? Studio Tańca Alibi pomoże spełnić marzenie Państwa dzieci i wprowadzi je w cudowny świat tańca .

Zapraszamy do naszej bajki o „ Tańczących księżniczkach”

SUPERHERO DANCE - Mix taneczny – mieszanka tanecznych stylów – dzieci w wieku od 4-7 lat

Na tych zajęciach Państwa pociechy mogą spożytkować pokłady energii i rozwinąć swój taneczny potencjał. Nie ma tu ograniczenia do jednego stylu, jest różnorodność technik dzięki, którym dziecko ma możliwość wyboru tej jednej ulubionej, którą w przyszłości będzie rozwijać i doskonalić. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem. Zapewniamy ciekawą formę zajęć, w której nie ma miejsca na nudę.

Nasze hasło przewodnie: „Bawimy ucząc – uczymy bawiąc." Nauka kroków tanecznych i choreografii przeplatana jest ćwiczeniami i zabawami ruchowymi stymulującymi rozwój dziecka. 

Dzieci uczą się prostych układów tanecznych, ucząc się współdziałania z grupą, wyrażania ekspresji. Zajęcia dają dobrą bazę do nauki bardziej zaawansowanego tańca w przyszłości. Swoje umiejętności taneczne prezentujemy przed Rodzicami i szerszą publicznością na scenie oraz na naszym kanale YOU TUBE

Gang Słodziaków – gry i zabawy z muzyką - zajęcia taneczno - rozwojowe dla 3- 4 latków

Twój maluszek uwielbia radosne podrygi w rytm muzyki? Już teraz widzisz w nim małego tancerza? Zabawy z tańcem i muzyką to zajęcia, które pozwolą rozwinąć w nim miłość do tańca!

Te zajęcia są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego 3 i 4 latków i pozwalają na rozwijanie ich umiejętności ruchowych. Podczas zajęć kładziemy nacisk przede wszystkim na zabawę. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem. Zapewniamy ciekawą formę zajęć, w której nie ma miejsca na nudę.

Nasze hasło przewodnie: „Bawimy ucząc – uczymy bawiąc." Nauka kroków tanecznych i choreografii przeplatana jest ćwiczeniami i zabawami ruchowymi stymulującymi rozwój dziecka.


Maluszek w czasie lekcji dowie się, czym jest rytm, pozna podstawowe kroki taneczne i poprawi swoją koordynację ruchową oraz rozwinie swoją świadomość ciała i przestrzeni. To wszystko w gronie roześmianych rówieśników oraz pod okiem doświadczonej instruktorki.

Taniec uczy dziecko wielu ważnych umiejętności społecznych. Zajęcia z tańca to czas bliskiego kontaktu z rówieśnikami. To okazja do nawiązania nowych przyjaźni i współdziałania w grupie. Dla nieśmiałych dzieci lekcje tańca mogą stać się okazją do otworzenia się na inne osoby. Taniec buduje pewność siebie i pomaga walczyć z kompleksami.

Zajęcia mają na celu umożliwienie dziecku stawiania pierwszych samodzielnych kroków w grupie rówieśniczej, oraz przygotowanie dziecka do łatwiejszego wejścia w świat przedszkola.

Najważniejsze na naszych zajęciach są:

1.Zabawa – naszym celem jest wprowadzić dzieci w odpowiedni stan, zapewnić im odpowiednie warunki, by mogły najefektowniej przyswajać nowe umiejętności i wiedzę.

Nasze hasło przewodnie: „Bawimy ucząc–uczymy bawiąc."

Zabawę trzeba traktować poważnie, bo nie istnieje lepsza metoda, żeby się uczyć

                                                                                                                                Andre Stern

Zabawa to bardzo ważny element w życiu każdego dziecka, dlatego jest ona zawarta w każdej naszej lekcji

2.Rozwój osobisty dziecka skupia się wokół tzw. motywacji wewnętrznej.

Motywacja wewnętrzna – czyli chęć podejmowania czynności z własnej, nieprzymuszonej woli. Ta motywacja nie wymaga dyscyplinowania i napominania. Sprawia, że dziecko podejmuje aktywności ponieważ dostrzega sens swego działania. Motywacja wewnętrzna powoduje zachowanie, którego celem nie jest osiągnięcie zewnętrznych nagród i kar. Naszym celem jest wspierać wewnętrzną motywację dziecka poprzez docenianie jego starań i chwalenie go.

3.Taniec i ruch

Forma, wokół, której skupione są nasze zajęcia. Taniec wspiera u dzieci rozwój fizyczno-ruchowy (poprawia koordynację, ćwiczy pamięć ruchową wzmacnia poczucie rytmu),a także poprawia się samoocena oraz inteligencja.

Na naszych zajęciach chcemy wzmocnić u Państwa dzieci takie umiejętności jak:

- pewność siebie

- odwagę

- pozytywne myślenie o sobie

- cierpliwość

- dyscyplinę

To te cechy mają wpływ na sukces i satysfakcję w dorosłym życiu.