TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR I SINGLI

Kurs tańca użytkowego - to wyjątkowa oferta dla młodzieży (studniówkowicze, gimnazjaliści, weselnicy) . Sprawi, że zatańczysz z każdym i będziesz cieszyć się przyjemnością wspólnego tańca w parze.Program kursu zawiera naukę dwóch tańców użytkowych disco samby i discofoxa:

 

Discofox (zwany dwa na jeden) i disco samba to dyskotekowe tańce użytkowe, które są bardzo przydatne na każdej imprezie tańczonej w parach. Na wszelkiego imprezach tanecznych, nawet balach bardzo często grana jest popularna muzyka dance czy pop i wtedy okazuje się, że pary, które ukończyły nawet kilka stopni kursu tańca towarzyskiego nie radzą sobie z najpopularniejszymi obecnie rytmami. Właśnie w takich sytuacjach disco samba i discofox przydają się najbardziej. Są to tańce proste a jednocześnie niezwykle widowiskowe. Dzięki niezliczonej ilości obrotów i fantazyjnych figur, przyciąga uwagę i wzbudza podziw oglądających. Szczególną popularnością cieszy się wśród Panów, którzy łatwo mogą w nim opanować trudną sztukę prowadzenia partnerki i zabłysnąć na parkiecie. 

Stosując ich kroki można spokojnie przetańczyć całą noc, gdyż ilość figur jest tutaj nieograniczona. Schemat kroków może być układany w nieskończoną liczbę kombinacji zarówno prostych jak i zaawansowanych. W tych tańcach nie ma pomyłek. Ewentualna pomyłka wiąże się z odkryciem nowej figury. Disco samby i discofoxa może nauczyć się każdy w stosunkowo krótkim czasie. Są one korzystną alternatywą dla wszystkich tych, którzy chcieliby swobodnie pobawić się na każdej imprezie, a nie są zainteresowani nauką całego programu tańca towarzyskiego.

 

Disco Samba - jest to bardzo popularny i bardzo efektowny taniec użytkowy, którego można wykorzystać na takich imprezach jak: wesele, dyskoteka, sylwester, studniówka, bal karnawałowy, impreza firmowa itp. Na popularność tego tańca składa się min. fantazyjność figur oraz widowiskowość różnych obrotów, które przyciągają uwagę i wzbudzają podziw oglądających. 

Ponadto zaletą tego tańca jest to że jest on jednym z najłatwiejszych tańców do nauki. Proste, wręcz schematyczne kroki i przejścia taneczne pozwolą Ci bez dużego wysiłku szybko opanować ten taniec i poczuć się pewnie na parkiecie!

  Nie zwlekaj, zrób pierwszy krok my pokażemy Ci następne.

Serdecznie zapraszamy!

 Istnieje możliwość stworzenia własnej grupy zamkniętej składającej się np. ze znajomych. Minimalna ilość kursantów to 5 par.

  UWAGA!

Stale przyjmujemy zapisy na nowy kurs disco samby od podstaw.

Kurs rozpoczyna się kiedy tylko zbierzemy odpowiednią ilość chętnych.