REGULAMIN URODZIN STUDIA TAŃCA ALIBI

1.Wstępnej rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu urodzin można dokonać telefonicznie lub osobiście

2.Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 200 zł bezpośrednio w Studio Tańca Alibi. Pozostała kwota wpłacana jest w dniu imprezy gotówką. Zadatek jest bezzwrotny, w przypadku odwołania imprezy przez zamawiającego. W przypadku przełożenia terminu imprezy przez zamawiającego zadatek też przepada.

3.Sala urodzinowa wynajmowana jest na dwie godziny. Przyjęcie rozpoczynamy i kończymy punktualnie.

4.Organizator wraz z gośćmi proszony jest o przybycie do Sali Zabaw nie wcześniej niż 15 min. przed rozpoczęciem imprezy oraz opuszczenie sali zabaw maksymalnie 15 minut po zakończeniu przyjęcia.

5.Opiekę nad uczestnikami przyjęcia urodzinowego sprawuje rodzic lub pełnoprawny opiekun Solenizanta. Ponosi on tym samym pełną odpowiedzialność za szkody na mieniu lub na osobie wyrządzone przez gości urodzinowych.

6.Organizator jest zobowiązany potwierdzić ostateczną liczbę gości na dzień przed planowanym przyjęciem wysyłając sms z aktualną liczbą uczestników przyjęcia. Maksymalna liczba dzieci to 15 osób.

7. Ze względów bezpieczeństwa i komfortu uczestników imprezy na terenie studia podczas trwania imprezy mogą przebywać tylko rodzice Solenizanta, ewentualnie rodzice najmłodszych dzieci (3-4 latków). W czasie imprezy rodzice gości nie mogą przebywać na terenie studia.

8.Sala urodzinowa, w czasie trwania imprezy jest do wyłącznej dyspozycji dziecka – Solenizanta oraz jego gości. Czas wynajmu sali urodzinowej jest liczony od ustalonej godziny.

 9.Wszyscy uczestnicy przyjęcia urodzinowego proszeni są o zabranie na zmianę sportowego obuwia i wygodnego stroju. Podczas trwania imprezy dzieci będą min. skakały na trampolinach i bardzo aktywnie spędzały czas.

10.Klient oświadcza, że Solenizant oraz zaproszeni goście nie maja przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w przyjęciu urodzinowym.

11.Klient wyraża zgodę na fotografowanie i filmowanie dzieci podczas przyjęcia urodzinowego oraz zamieszczanie zdjęć na stronie internetowej i materiałach reklamowych Studia Tańca Alibi.

12.Korzystanie z aparatów i kamer na terenie studia bez zgody prowadzącego jest zabronione. Zakaz nagrywania !!!

13. Koszt urodzin na trampolinach w Studio Tańca Alibi

- 600 zł - 2 godziny zabawy do 10 osób – jeden animator

- 700 zł - 2 godziny zabawy do 15 osób - dwóch animatorów

- 900 zł - 3 godziny zabawy do 15 osób – dwóch animatorów

- 1000 zł – 3 godziny zabawy + malowanie twarzy

Cena obejmuje: wynajęcie sali na wyłączność, zamykanie w bańce mydlanej, tatuaże brokatowe, 2-3 godziny zabaw z animatorem min. na trampolinach, ściankę urodzinową Happy Birthday oraz zastawę stołu (talerzyki, miseczki, kubki).

Tort, poczęstunek, napoje, serwetki oraz obsługa przyjęcia są po stronie Rodziców Solenizanta

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o nie kupowanie dziecięcych szampanów i spożywanie ich na terenie studia.

Atrakcje dodatkowo płatne:

 - Żywa maskotka Miś/Niedźwiedź polarny/Minionek – 100 zł  – 15 minut

- Malowanie twarzy – 100 zł (dodatkowy animator) jeżeli impreza trwa 3 godziny