KURS TAŃCA UŻYTKOWEGO DLA PAR I SINGLI START 13 LIPIEC!!!

Studio Tańca Alibi zaprasza pary oraz singli na kurs tańca użytkowego. Oferta zajęć przeznaczona jest dla osób, które nie potrafią tańczyć lub zwyczajnie są znudzone zbyt małą ilością figur w swoim tańcu. Na kursie nabierzecie Państwo pewności siebie i bez obaw przetańczycie każdą imprezę taneczną !  

Program kursu zawiera naukę najmodniejszych i najbardziej przydatnych tańców użytkowych

(disco samby i discofoxa):  

Discofox i disco samba to dyskotekowe tańce użytkowe, które są bardzo przydatne na każdej imprezie tańczonej w parach. Są to tańce proste a jednocześnie niezwykle widowiskowe. Dzięki niezliczonej ilości obrotów i fantazyjnych figur, przyciągają uwagę i wzbudzają podziw oglądających. Stosując ich kroki można spokojnie przetańczyć całą noc, gdyż ilość figur jest tutaj nieograniczona. Schemat kroków może być układany w nieskończoną liczbę kombinacji zarówno prostych jak i zaawansowanych. Disco samby i discofoxa może nauczyć się każdy w stosunkowo krótkim czasie. Są one korzystną alternatywą dla wszystkich tych, którzy chcieliby swobodnie pobawić się na każdej imprezie tanecznej typu wesele, dyskoteka, sylwester, studniówka, bal karnawałowy, impreza firmowa itp.

 

Jeśli nie masz osoby towarzyszącej zadzwoń i zapisz się a my znajdziemy dla Ciebie partnera lub partnerkę. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia!!!

 

Istnieje możliwość stworzenia własnej grupy zamkniętej składającej się np. ze znajomych. Minimalna ilość kursantów to 4 pary

 

Nie zwlekaj, zrób pierwszy krok my pokażemy Ci następne.  

Termin zajęć: CZWARTEK 19.30 - 20.30

Miejsce zajęć: STA ul.Grunwaldzka 3  

Koszt zajęć:

60 zł za miesiąc od osoby (4 zajęcia )

Kurs trwa dwa miesiące

 

Przed przyjściem na pierwsze zajęcia prosimy o kontakt i zapisy.