NASI INSTRUKTORZY

Dorota Ciołkowska z wykształcenia pedagog specjalny(Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie 2007r.),animator kultury, instruktor tańca (dyplom uzyskany po studiach dziennych – Kalisz 2001r.), instruktor Zumby, Zumby kids i kids jr, , członek ZIN, instruktor Jumpin Frog (I i II stopnia) oraz założycielka i główny instruktor Studia Tańca Alibi.

 Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Kutnowskim Domu Kultury pod okiem Izabelli Borkowskiej. Miłość do tańca przerodziła się w silną pasję, która wkrótce stała się sposobem na życie. Od  20 lat działa jako nauczyciel tańca, przekazując innym swoją wiedzę i miłość do tańca. Pracuje w wielu ośrodkach kultury min. w Kutnowskim Domu Kultury, Ponadto współorganizuje i prowadzi liczne imprezy okolicznościowe i plenerowe. Prowadzi warsztaty i kursy tańca użytkowego dla młodzieży i dorosłych. Narzeczeni również mogą liczyć na jej pomoc w nauce pierwszego tańca oraz tańców przydatnych na zabawie weselnej. Od 2001 roku realizuje projekt „tańczące przedszkola i „tańczące szkoły”, prowadząc zajęcia na terenie placówek, które zaprosiły ją do współpracy. Zaczynała od tańca współczesnego, potem rozwijała się w stylach disco-schow, disco-dance, jednak największy wpływ na jej rozwój taneczny wywarł hip-hop i new-style. Na przestrzeni kilku lat odkrywała i próbowała coraz to nowych odmian tańca. Aż w końcu odkryła Zumbę, w której od razu się zakochała. Zumba stała się jej pasją, dlatego w 2012 roku zapragnęła być instruktorem Zumby i zdobyła certyfikat „Basic steps 1” upoważniający do prowadzenia tego typu zajęć. W czerwcu 2013 r. została instruktorem Zumba Kids Jr i Zumba Kids by móc tą radość i pasję dzielić rówież z najmłodszymi dziećmi. Obecnie cały czas doskonali swoją technikę u najlepszych tancerzy w różnych warsztatach na terenie kraju.

 Wielokrotnie jej zespoły brały udział w pokazach i konfrontacjach tanecznych, na których to zdobywały nagrody i wyróżnienia. Stara się by taniec był rozrywką, by dawał ludziom radość i szczęście. Uważa, że najważniejsze w tańcu jest czerpanie z niego radości. Według niej tańczyć powinien każdy kto ma na to ochotę, bez względu na wiek czy predyspozycje fizyczne. Na swoich zajęciach gwarantuję przyjazną atmosferę i dobrą zabawę.

Joanna G. Instruktor tańca specjalizacja hip-hop oraz Fit and Jump . To młoda, energiczna tancerka, która zakochała się w tańcu już jako mała dziewczynka. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat i od tej pory taniec towarzysz jej każdego dnia. Wraz z grupą taneczną i jako solistka zdobywała czołowe miejsca na rozmaitych turniejach w Polsce.

Kocha taniec i dlatego uwielbia poszerzać doświadczenie oraz polepszać swój warsztat taneczny uczestnicząc w licznych warsztatach organizowanych w kraju. Dzięki pracowitości i determinacji wypracowała styl tańca którego jakość i niepowtarzalność możecie ocenić sami uczestnicząc w jej zajęciach. Dzisiaj Asia dzieli się swoją pasją ucząc innych i opiekując się grupami początkującymi i turniejowymi, które wielokrotnie staja na podium. Niezwykle pogodna i ciepła. Ma świetne podejście do dzieci, które ją uwielbiają i z utęsknieniem czekają na kolejne zajęcia. Kochana przez tancerzy i ceniona przez rodziców, za troskę i profesjonalizm.

Natalia B. -  instruktor tańca Hip Hop. Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w wieku 5 lat  w Studio Tańca Alibi. Od tamtego czasu rozwija swój talent taneczny tańcząc w grupach STALIBI. Obecnie jest tancerka najstarszej naszej grupy ALIBI, z którą to wielokrotnie startowała w ogólnopolskich zawodach tanecznych odnosząc liczne sukcesy. Natalia dzieli się swoją pasją ucząc innych i opiekując się grupami początkującymi. Słynie z kreatywności co sprawia, że jej układy są interesujące i pomysłowe. Zajęcia z nią to niezapomniane przeżycie i świetna zabawa. Jest niezwykle sympatyczna i lubiana przez dzieci.

Maciej M. swoją przygodę z tańcem zaczął mając jedynie 8 lat w Zespole Tańca Czarne Stopy. Z zespołem zdobył wiele tytułów Mistrza Polski, Mistrza Europy zarówno jako solista jak i w grupie.

Dzięki swojej pasji, osobowości i determinacji Fundacja Innopolis postanowiła wesprzeć Maćka w wieku gimnazjalnym i wysłać go na warsztaty taneczne do Nowego Jorku – The Pulse, gdzie miał okazję tańczyć z choreografami Ariany Grande, Justina Timberlake'a, Justina Bieber'a, Beyonce, Missy Elliot, itd. W Nowym Jorku brał udział w pokazie dla sędziów i był jednym z dziesięciu wyróżnionych solistów. To był przełom dzięki, któremu postanowił zostać zawodowym tancerzem i choreografem.

Szkolił się między innymi w Movement Lifestyle, Playground, Millenium Dance Complex w Los Angeles! Maciej występował w tanecznym spektaklu pt. "Wyklęci" reż. Agnieszki Cygan między innymi w Lądku Zdrój i Teatrze Nowym w Łodzi. Aktualnie jeździ po całej Polsce zdobywając nowe umiejętności od najlepszych tancerzy i choreografów. Jest młodym trenerem nowego pokolenia. Brał udział w wielu eventach i pokazach. Maciek był również asystentem choreografa Miss i Mister Ziemi Łódzkiej 2018 i 2019.

Martyna K.