WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW NASZYCH TANCERZY Z ROZTAŃCZONYCH SZKÓŁ

1. Zapisy na zajęcia krok po kroku

- Wchodzimy na stronę internetową www.studiotancaalibi.pl

- Wchodzimy w zakładkę ZAPISY/KONTAKTY i wyszukujemy placówkę do, której uczęszcza Państwa dziecko

- Wypełniamy formularz zgłoszeniowy  STUDIO LUB SZKOŁA /PRZEDSZKOLA

– wszystkie pola !!!

- Zapoznajemy się z regulaminem i akceptujemy rodo a następnie klikamy przycisk zapisz

- Czekamy na weryfikację i zatwierdzenie zgłoszenia

- Po otrzymaniu informacji o przyjęciu do grupy otrzymujecie Państwo e-mail z zaproszeniem do założenia konta i pobrania aplikacji ActivNow. Aplikację pobieramy ze Sklepu Play dla Androida.

- Uiszczamy opłaty przez ActivNow

2. Prosimy o pobranie i zainstalowanie aplikacji Activ Now. Umożliwi to nam lepszą komunikację z Państwem

3.W przypadku pytań prosimy o kontakt z Recepcją studia pod numerem tel.791345 823 między godz.16.00 -20.00. W tych godzinach studio jest czynne.

4.Koszt na miesiąc wynosi 65 zł bez względu na liczbę zajęć przypadających w miesiącu.

5.Przypominamy, że zgodnie z regulaminem opłata za zajęcia jest stała i nie jest zmniejszana w przypadku nieobecności dziecka na zajęciach.

6.Nieobecności dziecka można odrobić w Studio Tańca Alibi w Kutnie, które mieści się na Placu Wolności 1 po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności w aplikacji. W miesiącu można odrobić dwie nieobecności.

7.Kursant zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za zajęcia do momentu zgłoszenia pisemnej rezygnacji z zajęć. Opłatę należy uiszczać nawet w przypadku nieuczestniczenia w zajęciach.

8.Rezygnację z zajęć zgłaszamy tylko i wyłącznie mailowo na adres stalibi@op.pl po wcześniejszym uiszczeniu opłaty. Informacje należy wysłać przed nowym miesiącem rozliczeniowym.

9.Prosimy aby w dniu zajęć tanecznych dziecko było ubrane w wygodny strój sportowy, najlepiej w krótką koszulkę i bluzę rozpinaną by łatwo było ją dziecku zdjąć.

10.Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebook Studia Tańca Alibi, na której zamieszczamy zdjęcia i filmiki z zajęć tanecznych.

 

Dziękujemy za zaufanie. Jest nam ogromnie miło, że możemy rozwijać pasję do tańca u Państwa Pociech. Nasze zajęcia to świetny początek drogi by rozgrzać dziecięce serduszka i rozbudzić w nich miłość do tańca i ruchu. Z nami Państwa dziecko pokocha taniec. A kiedyś w przyszłości na pewno Państwu za to podziękuje.