ODKRYJ TANECZNĄ PASJĘ SWOJEGO DZIECKA I WPROWADŹ JE W CUDOWNY ŚWIAT TAŃCA I ZABAWY W STUDIU TAŃCA ALIBI


 Serdecznie zapraszamy dzieci lubiące ruch i dobrą zabawę na zajęcia taneczne i ruchowe do Studia Tańca Alibi. Zachęcamy rodziców do rozwijania tanecznych pasji swoich pociech. W czasach, w których czas wolny dzieci zdominowany jest przez telewizję, komputer i niezdrowe przekąski, staramy się propagować aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia po to aby, stały się one dla dzieci czymś absolutnie naturalnym. Nasze zajęcia dostarczą mnóstwo frajdy Waszym dzieciom a co najważniejsze ukształtują zdrowy nawyk uprawiania sportu i rozwijania pasji już od najmłodszych lat.


 Nasza oferta przeznaczona jest dla dzieci o różnym temperamencie i upodobaniach. Składa się z różnorodnych styli tańca takich jak: hip-hop, taniec nowoczesny, Zumba Kids, mix taneczny. Ponadto prowadzimy zajęcia z akrobatyki i bardzo popularne i uwielbiane przez dzieci zajęcia na trampolinach firmy Jumping Frog. W tak bogatej ofercie tanecznej i fitnessowej, każda mama z pewnością znajdzie coś dla swojego dziecka.W Studiu Tańca Alibi talenty Waszych Pociech na pewno zostaną odkryte i rozwinięte. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, która pracuje z pasją i zaangażowaniem. Zapewniamy naukę w grupach początkujących i zaawansowanych, świetną zabawę, fajny klimat, pokazy, zawody, warsztaty taneczne. Sezon taneczny kończymy obozem wakacyjnym nad morzem lub w górach.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dwóch lokalizacjach: w Kutnowskim Domu Kultury oraz Szkole katolickiej


Oto nasze propozycje zajęć dla dzieci i młodzieży:

GIMNASTYKA I ROZCIĄGANIE Z ELEMENTAMI AKROBATYKI

AKROBATYKA – widowiskowe ewolucje cielesne

Podczas zajęć akrobatycznych kształtujemy ogólną sprawność fizyczną, sylwetkę, elastyczność, koordynację, równowagę, grację i precyzję ruchów oraz siłę. Figury akrobatyczne to kolejny nierozłączny element tańca. Podnosi widowiskowość i dodaje efektu "wow". 

Trenowanie akrobatyki uczy pokory i cierpliwości. Ćwiczenia możliwe do wykonania za pierwszym razem, praktycznie nie istnieją. Na zajęciach wykonywane są ewolucje cielesne o dużym stopniu trudności, które wykraczają poza przeciętne ludzkie umiejętności. Treningi te to wspaniała zabawa połączona z ciężką pracą, dającą spektakularne efekty.JUMPING FROG KIDS - Fitness na trampolinach dla dzieci i młodzieży

 
 

Zajęcia są znakomitą formą gimnastyki, wzmacniają ciało, uaktywniają wszystkie mięśnie, w tym najważniejszy sercowy, co prowadzi do wzmocnienia układu sercowo-naczyniowego. Zajęcia na trampolinach nie obciążają stawów a już samo stanie na trampolinie powoduje napięcie mięśni głębokich 

odpowiedzialnych za równowagę i stabilizację. Jest to świetny sposób na walkę z otyłością, poprawę kondycji oraz zdrowe i atrakcyjne spożytkowanie energii. Trening ten da mnóstwo radości każdemu dziecku. Na zajęciach będzie uczona choreografia na trampolinach do konkretnej piosenki.


SUPERHERO DANCE – Mix taneczny – mieszanka tanecznych stylów

Wytańcz z nami swoje super moce

Na tych zajęciach Państwa pociechy mogą spożytkować pokłady energii i rozwinąć swój taneczny potencjał. Nie ma tu ograniczenia do jednego stylu, jest różnorodność technik dzięki, którym dziecko ma możliwość wyboru tej jednej ulubionej, którą w przyszłości będzie rozwijać i doskonalić. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem. Zapewniamy ciekawą formę zajęć, w której nie ma miejsca na nudę.

Nasze hasło przewodnie: „Bawimy ucząc – uczymy bawiąc." Nauka kroków tanecznych i choreografii przeplatana jest ćwiczeniami i zabawami ruchowymi stymulującymi rozwój dziecka. Dzieci uczą się prostych układów tanecznych, ucząc się współdziałania z grupą, wyrażania ekspresji. 

 

Zajęcia dają dobrą bazę do nauki bardziej zaawansowanego tańca w przyszłości. Swoje umiejętności taneczne prezentujemy przed Rodzicami i szerszą publicznością na scenie oraz na naszym kanale YOU TUBE.

Uczymy w oparciu o autorskie programy i korzystamy z wieloletniego doświadczenia. Zajęcia ze Studiem Tańca Alibi to wesoła taneczna podróż. Będziemy uczyć się nie tylko układów tanecznych, również zadbamy o to aby efektywnie wykorzystać energię i potencjał dzieci. Naszym celem jest motywowanie dzieci do działania. Uczymy systematyczności, wytrwałości i pokazujemy jak dojść małymi krokami do wielkiego sukcesu.

ZUMBA KIDS (6-11 lat)

Zumba Kids - to mega taneczny hit propagujący zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Zumba Kids to połączenie Zumba Fitness i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maksimum zabawy i fitnessu w tym samym czasie. Zajęcia bazują na stylach takich jak hip-hop, salsa, reggeaton i wielu innych.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE DLA SOLISTÓW I DUETÓW

Zajęcia przeznaczone są dla solistów i duetów biorących udział w turniejach i pokazach tanecznych. Zajęcia dla tancerzy z grup turniejowych, mające na celu przygotowanie tancerza do występu solowego na ogólnopolskich zawodach tanecznych. Te zajęcia pomogą tancerzom spełnić marzenie o podium.


HIP HOP

 

Najbardziej popularny styl taneczny wśród tancerzy. Widoczny w wielu teledyskach hip hopowych oraz programach rozrywkowych You Can Dance, Got to Dance, Mam Talent.

Hip hop jest to taniec niezwykle bogaty w style, charakteryzujący się ogromną dynamiką i ekspresją. Jeśli takie jest też Twoje dziecko, nie zwlekaj i przyprowadź je na zajęcia by mogło spożytkować swoją energię. Styl ten charakteryzuje ciągła praca nóg ugiętych w kolanach oraz praca klatką piersiową. W tańcu tym, jak w jazzie, bardzo ważne są izolacje poszczególnych części ciała. Głównym celem zajęć jest zapoznanie dzieci z 

krokami w stylu hip-hop oraz nauka układów tanecznych. Dzieci swoje zdolności taneczne prezentować będą na licznych imprezach plenerowych i konfrontacjach tanecznych.


HIP HOP (grupy turniejowe)

Grupy wiekowe dla grup turniejowych: (zajęcia dwa razy w tygodniu)


HAPPY FEET JR. (6-7 lat) 

HAPPY FEET  (8-9 lat)

FAIR PLAY (10-12 lat)

ALIBI  (13 lat wzwyż)

ALIBI KIDS (5-7 lat)

GANG LUZAKÓW (8-11lat)


Tancerz zobowiązany jest uczestniczyć w zajęciach przez cały rok szkolny. Podczas zajęć tworzone są choreografie, z którymi zespół prezentuje się na turniejach i festiwalach w całej Polsce.


HIP HOP (grupy początkujące)

Grupy wiekowe dla grup początkujących: (zajęcia raz w tygodniu) 

FIRST STEP CREW  (10 lat wzwyż)

TANIEC NOWOCZESNY (6-10 lat)

 

Na zakończenie roku tanecznego odbywa się Gala taneczna, na której to zostaną wręczone dzieciom medale.