I.ZAJĘCIA FITNESSOWE

ZUMBA FITNESS

 
 

 Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zumba to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy.

Chcesz być trendy chodź na Zumbe!!!

  Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Zumba to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy.
Zumba:
... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA i jednocześnie „zakamuflowana gimnastyka”. Uczestnicy treningu świetnie się bawią nie zdając sobie sprawy z tego, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.
... jest INNA ,muzyka, kroki, ruchy, zajęcia, odczucia są niespotykane!
... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Dlatego na te zajęcia możesz przyjść z dzieckiem i wspólnie z nim świetnie się bawić.
... no i EFEKTYWNA!!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.
W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę. Zumba osiągnęła ogromny sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.
Dołączyć do grup można w każdym czasie trwania kursu !!!SALSATION


Salsation to nowy program taneczno-fitnessowy, który w Azji popularnością pobił największe światowe programy fitness, a teraz wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański

Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec, jest mile widziany.III. ZAJĘCIA PROZDROWOTNE

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zdrowy kręgosłup- zajęcia dla osób prowadzących siedzący tryb życia oraz cierpiących na bóle kregosłupa. Trening składa się z szeregu ćwiczeń oraz wielu technik terapeutycznych. Głównym celem gimnastyki jest zwiększenie elastyczności naszego ciała, wzmocnienie mięśni głębokich odpowiadających stabilizacji kręgosłupa jak również rozciągnięcie przykurczonych mięśni powstałych wskutek braku aktywności fizycznej. Zajęcia te poprawiają ogólną sprawność ciała a uczestnicy już po kilku treningach odczuwają poprawę samopoczucia fizycznego jak i psychicznego zajęcia prowadzone przez fizjoterapeutę.