KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO DLA PAR I SINGLI 

Studio Tańca Alibi zaprasza na kurs tańca użytkowego od podstaw.

Kurs ten adresowany jest dla wszystkich osób, które chcą szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze. Jest to również specjalna propozycja dla narzeczonych pragnących przygotować się tanecznie do zabawy weselnej i pierwszego tańca jak też dla świadków i gości weselnych, którzy pragną podszlifować i udoskonalić swoje umiejętności taneczne.


Program kursu zawiera naukę dwóch tańców użytkowych disco samby i discofoxa:

Discofox i disco samba to dyskotekowe tańce użytkowe, które są bardzo przydatne na każdej imprezie tańczonej w parach. Są to tańce proste a jednocześnie niezwykle widowiskowe. Dzięki niezliczonej ilości obrotów i fantazyjnych figur, przyciągają uwagę i wzbudzają podziw oglądających. Stosując ich kroki można spokojnie przetańczyć całą noc, gdyż ilość figur jest tutaj nieograniczona. Schemat kroków może być układany w nieskończoną liczbę kombinacji zarówno prostych jak i zaawansowanych. Znajomość tych tańców wystarczy, aby Para Młoda zatańczyła zarówno swój pierwszy taniec jak i swobodnie bawiła się z gośćmi podczas swojego wesela.

 

Miejsce zajęć: STA ul.Grunwaldzka 3


Oferujemy również Państwu wynajem przepięknego napisu L O V E na wesela i sesje zdjęciowe

Świetlny napis Love jest hitem sezonu wśród dekoracji weselnych. Jest to idealne rozwiązanie na śluby, dekorację sali weselnej, imprezy okolicznościowe oraz sesje zdjęciowe. Podświetlany napis LOVE gwarantuje wyjątkowy klimat oraz piękny i bajkowy efekt. Napis można ustawić w pomieszczeniach jak również w plenerze. LOVE uatrakcyjni każdą imprezę i sesję zdjęciową.

Opis:

Podświetlany napis LOVE o wymiarach 400cm x 120cm, każda z liter ma 120cm wysokości oraz około 80cm szerokości po rozstawieniu wychodzi łącznie nawet 450cm.

Dostępne opcje oferty:
- wesele + poprawiny 300zł(+ koszty dojazdu poza Kutnem)
- sesja plenerowa 200zł
- wrażenia + zachwyt Państwa Młodych i Gości – bezcenne

 

PROMOCJA DLA NASZYCH KURSANTÓW !!!

Dla naszych kursantów, którzy ukończyli grupowe kursy tańca użytkowego wynajęcie napisu LOVE za jedyne 250 zł (wesele + poprawiny)

 

Informacje i zapisy: Dorota Ciołkowska tel.504-927-481