NASI INSTRUKTORZY

Dorota Ciołkowska z wykształcenia pedagog specjalny(Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie 2007r.),animator kultury, instruktor tańca (dyplom uzyskany po studiach dziennych – Kalisz 2001r.), instruktor Zumby, Zumby kids i kids jr, , członek ZIN, instruktor Jumpin Frog (I i II stopnia) oraz założycielka i główny instruktor Studia Tańca Alibi.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Kutnowskim Domu Kultury pod okiem Izabelli Borkowskiej. Miłość do tańca przerodziła się w silną pasję, która wkrótce stała się sposobem na życie. Od ponad 12 lat działa jako nauczyciel tańca, przekazując innym swoją wiedzę i miłość do tańca. Pracuje w wielu ośrodkach kultury min. w Kutnowskim Domu Kultury, Ośrodku Kultury Gminy Kutno w Leszczynku, Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Łaniętach. Ponadto współorganizuje i prowadzi liczne imprezy okolicznościowe i plenerowe. Prowadzi warsztaty i kursy tańca użytkowego dla młodzieży i dorosłych. Narzeczeni również mogą liczyć na jej pomoc w nauce pierwszego tańca oraz tańców przydatnych na zabawie weselnej. Od 2001 roku realizuje projekt „tańczące przedszkola i „tańczące szkoły”, prowadząc zajęcia na terenie placówek, które zaprosiły ją do współpracy. Zaczynała od tańca współczesnego, potem rozwijała się w stylach disco-schow, disco-dance, jednak największy wpływ na jej rozwój taneczny wywarł hip-hop i new-style. Na przestrzeni kilku lat odkrywała i próbowała coraz to nowych odmian tańca. Aż w końcu odkryła Zumbę, w której od razu się zakochała. Zumba stała się jej pasją, dlatego w 2012 roku zapragnęła być instruktorem Zumby i zdobyła certyfikat „Basic steps 1” upoważniający do prowadzenia tego typu zajęć. W czerwcu 2013 r. została instruktorem Zumba Kids Jr i Zumba Kids by móc tą radość i pasję dzielić rówież z najmłodszymi dziećmi. Obecnie cały czas doskonali swoją technikę u najlepszych tancerzy w różnych warsztatach na terenie kraju.

Wielokrotnie jej zespoły brały udział w pokazach i konfrontacjach tanecznych, na których to zdobywały nagrody i wyróżnienia. Stara się by taniec był rozrywką, by dawał ludziom radość i szczęście. Uważa, że najważniejsze w tańcu jest czerpanie z niego radości. Według niej tańczyć powinien każdy kto ma na to ochotę, bez względu na wiek czy predyspozycje fizyczne. Na swoich zajęciach gwarantuję przyjazną atmosferę i dobrą zabawę.Joanna  Instruktor tańca specjalizacja hip-hop. To młoda, energiczna tancerka, która zakochała się w tańcu już jako mała dziewczynka. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat i od tej pory taniec towarzysz jej każdego dnia. Wraz z grupą taneczną i jako solistka zdobywała czołowe miejsca na rozmaitych turniejach w Polsce.

Kocha taniec i dlatego uwielbia poszerzać doświadczenie oraz polepszać swój warsztat taneczny uczestnicząc w licznych warsztatach organizowanych w kraju. Dzięki pracowitości i determinacji wypracowała styl tańca którego jakość i niepowtarzalność możecie ocenić sami uczestnicząc w jej zajęciach. 

Dzisiaj Asia dzieli się swoją pasją ucząc innych i opiekując się grupami początkującymi i turniejowymi, które wielokrotnie staja na podium. Niezwykle pogodna i ciepła. Ma świetne podejście do dzieci, które ją uwielbiają i z utęsknieniem czekają na kolejne zajęcia. Kochana przez tancerzy i ceniona przez rodziców, za troskę i profesjonalizm.


Joanna   licencjonowany instruktor Zumby Basic orazSalsation, jako jedna z pierwszych instruktorów w Polsce i Europie szkoliła się pod okiem twórcy Salsation i profesjonalnego tancerza Alejandro Angulo. Od lat kocha tańce latynoskie, zwłaszcza w połączeniu z fitnessem, fanka Kizomby, Salsy, Bachaty, pasjonatka Zumby oraz wszelkich form tanecznych, które wyzwalają pozytywną energię i rozwijają możliwości naszego ciała.

Uczestniczka warsztatów Salsy oraz High Heels. Będąc na jednym z maratonów, prowadzonych przez Luisa Calanche Silva oraz Sheldona Christiaana, po raz pierwszy zetknęła się z Salsation i w szale pochłaniającej pasji została intruktorem jednego z najbardziej gorętszych i emocjonalnych programów taneczno-fitnessowych, który porywa ogromne rzesze fanów.

Podwyższa swoje kwalifikacje i bierze czynny udział w warsztatach Salsation,prowadzonych przez Angelikę Kiercul jedną z najbardziej znanych instruktorek Salsation tańczących w Polsce i zagranicą u boku Alejandro Angulo oraz maratonach, warsztatach i konwentach na terenie całej Polski.Bartłomiej  - absolwent Szkoły Baletowej w Łodzi, choreograf, tancerz Teatru Muzycznego w ŁodziAleksandra  z wykształcenia magister fizjoterapii od 2013 roku Społecznej Akademii Nauk. Ponadto instruktor zajęć dla kobiet w ciąży.

Swoją przygodę z zawodem rozpoczęła jako fizjoterapeuta w przedszkolu z dziećmi od 4 do 6 roku życia. Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta z osobami dorosłymi zmagającymi się nie tylko z bólem kręgosłupa, dysfunkcjami narządu ruchu,  ale również po udarach oraz różnych urazach. W swojej pracy najbardziej lubi kontakt z ludźmi a także możliwość pomagania im. Drugą pasją w jej życiu jest ginekologia i położnictwo. 

W wolnym czasie między innymi uczestniczy w zajęciach fitness, gdzie może popracować nad swoją kondycją, co w jej zawodzie jest bardzo ważne. Zawód fizjoterapeuty wymaga silnych mięśni, poza tym ruch jest najlepszym lekarstwem. 

Jej głównym celem jest przywrócenie stanu zdrowia, poprawa ich kondycji, stylu oraz jakości życia.


Mariusz - młodszy instruktor tańca Hip Hop. Swoją przygodę taneczną rozpoczął kilka lat temu w zespole Revolution. Od tamtego czasu wielokrotnie startował w ogólnopolskich zawodach tanecznych odnosząc liczne sukcesy z zespołem i jako solista.W dalszym ciągu aktywnie trenuje i rozwija swoje umiejętności na wielu warsztatach tanecznych i w zespole Alibi pod okiem Magdaleny Mikos. Słynie z kreatywności co sprawia, że jego układy są interesujące i pomysłowe. Zajęcia z nim to niezapomniane przeżycie i świetna zabawa. Jest niezwykle sympatyczny i jednocześnie wymagający, gdyż bardzo poważnie traktuje naukę tańca.


Sebastian – jest fizjoterapeutą z 13-letnim doświadczeniem. Na co dzień pracuje w gabinecie fizjoterapii NZOZ Zdrowie, z osobami mającymi problemy z kręgosłupem, po urazach, udarach, z wadami postawy, zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Stosuje nowoczesne a zarazem sprawdzone metody terapii.

Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (I stopnia) i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (II stopnia) na wydziale Fizjoterapii. Nieustannie poszerza swoja wiedzę, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach.

 Ukończył szereg kursów umożliwiających pomoc pacjentom:
- metodę PNF,

- leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego,

- terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką narządu ruchu,
- masaż tkanek głębokich,

- kurs z Kinesiobalance (manualny drenaż limfatyczny i kompleksowa terapia przeciwobrzękowa z zastosowaniem plastrów do kinesiotapingu),

- zawodowy kurs masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia.


Głównym jego celem jest przywrócenie stanu zdrowia pacjentom, poprawa ich jakości życia, jak również stawia na profilaktykę. Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół rehabilitacji ortopedycznej oraz neurologicznej.